paker.co.uk

Paker.co.uk - Sklep, forum, porady
Suplementy i odżywki - Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia

Powrót do sklepuPowrót do sklepu  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  FAQFAQ

Mapa GoogleMapa Google  Twój wirtualny trenerWirtualny trener  Twój wirtualny dietetykWirtualny Dietetyk  Twój wirtualny dietetykPrzelicznik miar
Witaj Nieznajomy,
Zapraszamy Cię do dołączenia do pakerowej grupy na Facebooku!

Nie wyświetlaj mi więcej widgetu

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam!!
Autor Wiadomość
MamaKai83 

Wysłany: 2017-02-06, 17:27   

Ludzie zmotywujcie mnie jakos!po porodzie wazylam 97 kg i bylam zalamana!dzis waze 106!!!!
Coeka skonczy 7 miesiecy za kilka dni a ja karmie ja piersia...
Boze probowalam milion razy z ukladaniem diet...jem zdrowo kilka dni az nagle dopada mnie mega glod na totalnie wszystko i obzeram sie przez nastepne kilka dni!
Waga idzie do gory niemilosiernie szybko....zaczynam sie bac....nie mam motywacji.Boze

Kobyła 

Poland

Wysłany: 2017-02-10, 11:05   

Myślę, że sama waga powinna być dla Ciebie motywacją. Skoro odżywiasz się zdrowo, to postaraj się jakoś opanować wszelkie napady głodu. Trudno tu o jakieś konkretne rozwiązanie.

MamaKai83 

Wysłany: 2017-02-17, 12:10   

Hm od trzech dni cwicze z MelB....walcze z napadami glodu jak moge...najgorsze jest to ze czasami dala bym sie zabic za kawalek slodkiego....

Kobyła 

Poland

Wysłany: 2017-02-20, 09:54   

To może warto jest się przerzucić na jakieś zamienniki słodkich rzeczy? Do słodzenia bardzo często wykorzystuje się ksylitol. Sam miód też jest zdecydowanie lepszym wyjściem niż cukier. :)

MamaKai83 

Wysłany: 2017-02-20, 11:02   

Slodze stewią robie placki owsiane na patelni (na slodko oczywiscie)...do owsianki rano wkrajam ze dwa daktyle, banana...robie wszystko zeby bylo dobrze i dalej doopa :(
Cwicze z Mel pok godz.dziennie 5 dni w ttg.(tyle spi corka w poludnie wiec nie moge cwiczyc dluzej)poce sie pezy tym jak swinia...od 40min.do godziny spacer z corka...czy to malo?
Prztkro jest nie widziec zadnych efektow kiedy naprawde diametralnie zmienilo sie swoje orzyzwyczajenia :/

Kobyła 

Poland

Wysłany: 2017-02-27, 09:36   

Z jednej strony sama stwierdziłaś, że po jakimś czasie dopada Cię mega głód i strasznie dużo jesz przez kilka dni. Więc czego Ty tak naprawdę oczekujesz? Naprawdę dziwi Cię, że nie widać efektów?

MamaKai83 

Wysłany: 2017-03-06, 10:58   

Nie nie dziwi mnie to ze nie ma efektow ale to ze mam napady wilczego glodu kiedy odzywiam sie dobrze :(

Kobyła 

Poland

Wysłany: 2017-03-10, 09:01   

No to nie wiem, musisz jakoś nad tym zapanować, innego sposobu nie ma. Pij dużo herbaty, łagodzi ona chęć jedzenia, do tego polecam błonnik, który również sprawia, że człowiek jest najedzony długi czas. Jedz takie zwykłe płatki kukurydziane z jakimś lekkim mlekiem.

Odpowiedz do tematu